Hakkımızda
Tamamlanan Projeler
Haberler
Referanslar
İletişim
TR

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Uzman kadromuz, etkin çözümlerimiz ve çalışma prensiplerimizle VNG EKSPRES KARGO olarak karayolu taşımacılığı ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar sadece şehir içi taşımacılıkta 1,2 milyon kilometrenin üzerinde yol katettik.
Lojistiğe çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon süreçlerindeki deneyimimiz ve sınırsız müşteri desteğimizle yurt içi ya da uluslararası karayolu taşımacılığı fark etmeksizin her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman kadromuz karayolu taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetler ile ve aynı zamanda hem esnek hem de yaratıcı çözümlerle sizlere sağlamaya devam ediyor. Dünyadaki karayolu lojistik firmaları arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte büyümesine ve güçlenmesine destek olmak.
KARAYOLU TAŞIMACILIĞINDA SUNDUĞUMUZ LOJİSTİK SERVİSLER
VNG EKSPRES KARGO olarak, karayolu taşımacılığı alanında sunduğumuz lojistik servislerle ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamaktayız. Aşağıda sizin için sunabileceğimiz bazı servisleri sıraladık:
⦁    Komple ve Parsiyel Servis
Ürünlerinizin miktarına göre hem komple hem de parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. VNG EKSPRES geniş araç filosu ve tecrübeli şoförleri ile ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarız.
⦁    Proje Yüklemeleri
Özel projelerinizde ihtiyaç duyacağınız taşımacılık hizmetlerini de sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz, projenizin gereksinimlerine uygun şekilde planlama yapar ve en uygun lojistik çözümü sağlar.
⦁    Gabari Dışı Malların Taşınması
Özel boyutlara ve ağırlıklara sahip olan mallarınızı da güvenli bir şekilde taşıyoruz. Deneyimli ekibimiz, bu tür yüklerin hassas planlamasını yaparak, güzergâhın ve gereken izinlerin düzenlenmesini sağlar.
⦁    CIS Ülkelerine Avrupa’dan TC Aktarmalı Taşıma
CIS ülkelerine Avrupa’dan Türkiye Cumhuriyeti aktarmalı taşıma hizmeti sunmaktayız. VNG EKSPRES`in geniş acente ağı ve işbirliği yaptığı güvenilir taşıma şirketleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilir.
⦁    Türkiye’den Direkt Servis
Müşterilerimize Türkiye’den direkt servis seçeneği sunmaktayız. Türkiye içindeki taşımacılık hizmetlerimiz, yerel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. VNG EKSPRES olarak, yurt içi ve yurt dışı kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli şoförlerimizle, müşterilerimizin ürünlerini zamanında ve güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırıyoruz. Türkiye’den direkt servisimizle müşterilerimizin lojistik süreçlerini kolaylaştırıp ve verimliliklerini artırıyoruz.
KARAYOLU TAŞIMACILIĞINDA VNG EKSPRES`İN AVANTAJLARI
Karayolu taşımacılığı, lojistik hizmetler arasında önemli bir yere sahiptir ve bir dizi avantaja sahiptir. Bir taşıma sürecinde yükleme ve teslimatın her aşaması kontrol edilebilir.
Denizyolu veya demiryolu gibi diğer alternatiflere göre, karayolu taşımacılığının kapıdan kapıya hizmetlerinde yükün daha hızlı ulaştırılabilmesi ve nakliyeci makbuzu olarak belgeleri almak için öncelikle bulundurulması gereken intermodal taşımalarda daha az zaman gerektirir.
Güvenli bir taşıma hizmetinde, malın başına gelebilecek olumsuz durumlar göz önünde bulundurularak, karayolu taşımacılığında kullanılan ticari mallar güzergahları dikkatli bir şekilde planlanabilir. Bu sayede, karayolu taşımacılığına olan talep artmaktadır. Taşımalar, bir noktadan diğerine oldukça hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilirken, olduğu gibi karayolu taşımacılığını da daha cazip hale getiren malların güvenliği sağlanabilir.
VNG EKSPRES KARGO olarak, müşterilerimize birçok avantaj sunmaktayız. İşte, VNG EKSPRES`in öne çıkan avantajları:
Geniş Araç Filosu
Karayolu taşımacılığında, uygun ve güvenilir araçlar kullanmak oldukça önemlidir. VNG EKSPRES Lojistik olarak, geniş bir araç filosuna sahibiz. Her türlü yükü taşıyabilen farklı tipte araçlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.
Deneyimli Sürücüler
VNG EKSPRES KARGO Olarak, siz değerli müşterilerimize, deneyimli sürücülerimiz ile tır ve diğer ticari araçlarının yüklerini, özenle belirlenmiş ticari mallar güzergah üzerinden taşıyoruz. Göz önünde bulundurulması gereken, sürücülerimiz hem hızlı hem de güvenli bir taşımacılık hizmeti sağlıyoruz, bu sayede yüklerinizin planlanan sürede hedefine ulaşmasını garantiliyoruz. Bu hizmeti sunarken, 1265 adet araçlık filomuzun geniş ve çeşitli olması da bize büyük bir avantaj sağlamaktadır.
Güvenilirlik ve Hızlı Teslimat
VNG EKSPRES KARGO olarak, müşterilerimize güvenilirlik ve hızlı teslimat taahhüdünde bulunuyoruz. Hem Türkiye’nin dış hem de iç lokasyonlarına taşıma yapan bir firma olarak, hizmetlerimizi karayolu taşımacılığına devam ettirerek, kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemler, verimlilik ve zaman yönetimi göz önünde bulundurularak planlanmış ve organize edilmiştir. Bu sayede müşterilerimizin zamanında teslimat konusunda endişe duymadan işlerine devam etmelerini sağlamaktayız.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI YAKLAŞIM
Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, bir taşıma sürecini her müşteriye özgün ve eksiksiz bir şekilde sunmayı hedefliyoruz. Taşımacılığı hizmeti, karayolunun önemli bir parçasıdır ve biz VNG EKSPRES olarak, bu alanda çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız.
Özellikle yük taşımacılığı, taşımacılık hizmetlerinin temel bir bölümünü oluşturmaktadır. Yükün, bilhassa karayolu taşımacılığında, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşması bizim öncelikli görevimizdir. Ayrıca operasyonel yeteneklerimiz ve geniş hizmet ağımız sayesinde, dünya genelinde müşterilerimize güvenli bir taşıma hizmeti sunabiliyoruz.
Her bir taşıma işlemine özgü ihtiyaçları belirler, yükün özelliklerine ve boyutuna göre en uygun taşıma şeklini belirleyerek hizmetlerimizi şekillendiririz. Karayolu Taşımacılığı hizmetini, tek bir yük bile olsa, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla sunmaktayız. Taşıma sürecinde mağduriyet yaşanmaması için gereken her türlü önlemi alıyor, süreci titizlikle yönetiyoruz.
Standartların dışında olan gabari dışı ağır hacimli kargolarınızı, sürecin en ince detayına kadar tecrübeli ekibimiz ile birlikte planlayarak ve tüm operasyonu kusursuz ve uygun bir şekilde yöneterek, en güvenli yöntemler belirlenerek istenilen noktaya ulaştırıyoruz.


KARAYOLU TAŞIMA İLE GÖNDERİLERİNİZİ GÜVENLE TAŞIYIN
VNG EKSPRES KARGO öncü bir Kargo lojistik şirketi olarak, karayolu taşıma hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Geniş ağı sayesinde uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda da müşterilerine güvence sağlamaktadır.
Karayolu taşımacılığı sektörünün karmaşıklıklarını ve zorluklarını bilen VNG EKSPRES müşteri odaklı hizmet anlayışı ile belirlenen varış noktalarına güvenli ve etkin bir şekilde yüklerinizi taşır.
Nakliye süreci boyunca yükleme, varış ve kapıdan kapıya teslimat dahil tüm ayrıntıları dikkatli bir şekilde yönetiyor ve size özel taşımacılık çözümleri sunar. Karayolu taşımacılığının önemli bir parçası olarak, yüklerin hedefine ulaştığından emin olur. VNG EKSPRES KARGO mükemmel hizmet kalitesi ve karayolu taşımacılığı alanındaki uluslararası deneyimi, işlemlerinizi sorunsuz biçimde gerçekleştirmenizi sağlar.
Karayolu taşımacılığındaki tüm hizmetlerde ve süreçler bize olan sonsuz güveniniz için teşekkür ederiz.

Haberler
VNG EKSPRES KARGO YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİL ATAOĞULLARI
''Türkiye Karayolu Taşıma Faaliyetinde Bulunan Tır, Kamyon, Kamyonet Grubunda Ki Yük Taşıyan Araçlarımızın Plaka Değeri Olmalı Tescillenmeli. Memurluktan Emekli Olan ve Meslek Grubundan İhraç Edilen Kişilerin Lojistik Sektörüne Katılmalarını Önlemeliyiz.``
VNG EKSPRES KARGO Olarak Türkiye Geneli Tedarik Zincirimizi 2023-2024 Geçiş Yılında 1692 Kişilik Uzman Yönetici`den 1869 Kişi Uzman Yönetici Sayımızı Yükselttik. Bunun Yanında Aktarma Merkezlerimiz Ve Lojistik Operasyon Merkezlerimiz Maraton Seviyesini 3 üncü Dereceden 4,8 Dereceye Ulaştırmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Lojistik Sistematiği Coğrafi Konumu İle Birlikte Karayolu, Denizyolu, Havayolu Adeta Dünya da 1 inci sırada yer almıştır. İhracat Ve İthalat Türkiye`den Başlangıç Sağlayarak Avrupa VE Orta Asya Olmak Üzere Ciddi Bir Rol Üstlenmektedir. Tüm Taşıyıcı Meslektaşlarımızın Bu Bilinçle Hareket Etmelerini Yarınlarının Çok Kıymetli Ve Verimli Olacağını Bildirmek İsterim.
© Copyright Vng Ekspress Kargo 2016 - 2023. All right reserved.