Hakkımızda
Tamamlanan Projeler
Haberler
Referanslar
İletişim
TR

7/24 Jet Kargo

7/24 Jet Kargo

7/24 Jet Kargo

7/24 çalışma düzeninde olan operasyonumuz, kargo karşılama hizmetimiz, hızlı entegrasyon kabiliyetimiz ve teknolojimizle müşterilerimize paydaş olarak katma değer sağlamaktayız.

2016 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş olan Vng Ekspres Kargo, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye'deki karayolu Lojistik taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüz itibariyle 81 ilde hizmet sağlayan Vng Ekspres Kargo 7000'e yakın taşımacısı, 1000'den fazla  tedarikçi aracıyla, birbirinden farklı hizmet modelleri ve 178'e aşkın ofis yönetici çalışanıyla her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir.

Karayolu taşımacılığında sunmuş olduğu katma değerli hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım süreçlerini geliştirmeyi hedefleyen Vng Ekspres, bu alanda onlarca büyük markanın çözüm ortağı olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dağıtım sektörünü bilen ve hakkında çözümleme çalışmaları yapan yöneticiler ve personel kitlesine sahip olan Vng Ekspres, müşteri memnuniyetini özümsemiş bir markadır.

Teknoloji ekibiyle beraber her geçen gün geliştirdiği yazılım ve Ar-Ge çalışmaları sayesinde sektördeki öncü firmalardan biri haline geldi.

Haberler
VNG EKSPRES KARGO YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİL ATAOĞULLARI
''Türkiye Karayolu Taşıma Faaliyetinde Bulunan Tır, Kamyon, Kamyonet Grubunda Ki Yük Taşıyan Araçlarımızın Plaka Değeri Olmalı Tescillenmeli. Memurluktan Emekli Olan ve Meslek Grubundan İhraç Edilen Kişilerin Lojistik Sektörüne Katılmalarını Önlemeliyiz.``
VNG EKSPRES KARGO Olarak Türkiye Geneli Tedarik Zincirimizi 2023-2024 Geçiş Yılında 1692 Kişilik Uzman Yönetici`den 1869 Kişi Uzman Yönetici Sayımızı Yükselttik. Bunun Yanında Aktarma Merkezlerimiz Ve Lojistik Operasyon Merkezlerimiz Maraton Seviyesini 3 üncü Dereceden 4,8 Dereceye Ulaştırmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Lojistik Sistematiği Coğrafi Konumu İle Birlikte Karayolu, Denizyolu, Havayolu Adeta Dünya da 1 inci sırada yer almıştır. İhracat Ve İthalat Türkiye`den Başlangıç Sağlayarak Avrupa VE Orta Asya Olmak Üzere Ciddi Bir Rol Üstlenmektedir. Tüm Taşıyıcı Meslektaşlarımızın Bu Bilinçle Hareket Etmelerini Yarınlarının Çok Kıymetli Ve Verimli Olacağını Bildirmek İsterim.
© Copyright Vng Ekspress Kargo 2016 - 2023. All right reserved.