Hakkımızda
Tamamlanan Projeler
Haberler
Referanslar
İletişim
TR

Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz Yolu Taşımacılığı

VNG EKSPRES KARGO olarak uluslararası denizyolu taşımacılığı alanında tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile en zor ve en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı dahi yaratıcı ve pratik yaklaşımlarımız ile tüm süreçlerinizi başarılı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.
Dünyada denizyolu taşımacılığı konusundaki deneyimleri ile ön plana çıkan 3500’ün üzerindeki TEDARİKÇİLERİMİZ ile birlikte, gemi taşımacılığı, depolama, dağıtım, gümrükleme, proje taşımacılığı konularında size geniş rota ve hizmet seçenekleri sunuyor ve üretim takviminize uygun şartlar altında esnek çözümlerle uygun taşıma ve depolama yöntemleri kullanarak denizyolu nakliye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
WCA yani Dünya Kargo Taşımacılığı Birliği üyeliğimiz ile dünyanın dört bir yanında hizmet veren en büyük armatörler ile özel nakliye ve kargo anlaşmaları yaparak başta denizyolu kargo taşımacılığı olmak üzere liman konteyner taşımacılığı, gemi kargo hizmeti gibi birçok lojistik hizmetlerinde taleplerinizi karşılayacak hem hızlı hem de ekonomik çözümler sunuyoruz.
Yükünüzü, dünyanın dört bir yanında bulunan tüm limanlara güvenle ulaştırabilmek için denizyolu taşımacılığında gerekli olan tüm lojistik belgelerini TEDARİKÇİ Firmamız İle eksiksiz şekilde hazırlıyoruz. Sektördeki denizyolu taşımacılığı hizmeti veren lojistik firmaları arasında sunulan en uygun navlun fiyatlarını belirleyebilmek adına tüm iş gücümüzü ve bağlantılarımızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
DENİZYOLU TAŞIMACILIĞINDA YÜK ÇEŞİTLERİ 
Denizyolu taşımacılığında farklı yük çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında, Sıvı yükler taşımacılığı, yüksek hacimli taşımacılık, kuru yükler ve proje taşımacılığı sayılabilir. Örneğin, çimento gibi inşaat malzemeleri genellikle dökme yük olarak taşınır. Kapıdan kapıya kargo taşımacılığı ile spesifik güzergahlar üzerinden kullanılan karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılık hizmetleri bulunmaktadır. Lojistik sürecinin en önemli aşaması olan transit taşımacılık, aynı zamanda taşıma sürecinin hızını ve verimliliğini belirler. Dolayısıyla, denizyolu taşımacılığında kullanılan yük çeşitlerini belirlemek, taşımacılık ve lojistik sektörünün genel performansını büyük ölçüde etkiler.
⦁    Sıvı Yükler
⦁    Projeler
⦁    Sanayi Hammaddeleri
⦁    Kuru Yükler
⦁    Likit ve Gaz Yükler
⦁    Maden Hammaddeleri
DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI AVANTAJLARI
Denizyolu taşımacılığının avantajları oldukça fazladır ve bu yüzden pek çok firma bu taşımacılık yöntemini tercih etmektedir. Büyük hacimli yükleri tek seferde, dünyanın her noktasına taşıma imkanı sunan denizyolu taşımacılığı, ticaretin lojistik ayağını kolaylaştırır. Bu da işletmelerin taşıma maliyetlerini düşürerek yüksek kar marjları elde etmelerini sağlar. Uluslararası lojistik süreçlerinde ise, deniz taşımacılığının avantajları daha belirgin hale gelir. Fiziksel engellerin minimize edilmesi ve düşük maliyetli uluslararası taşımacılık imkanı sunması, denizyolu taşımacılığını diğer taşımacılık yöntemlerine göre güçlü kılar. Özellikle, büyük hacimli veya ağır yüklerin taşınması konusunda denizyolu taşımacılığı, lojistik zincirinin vazgeçilmez bir parçasıdır.
Denizyolu taşımacılığı, pek çok avantaja sahip olan bir lojistik yöntemidir. Denizyolu taşımacılığının önemli avantajları:
⦁    Daha büyük kapasite ve yük taşıma potansiyeli
⦁    Ekonomik lojistik çözümleri
⦁    Küresel erişim ve uluslararası ticaretin kolaylaşması
⦁    Uluslararası ticaret için ideal seçenekler
⦁    Daha az trafik ve çevre kirliliği
Denizyolu taşımacılığı alanında işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetleri alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle çözmenin başarılı süreç deneyimini yaşamak istiyorsanız VNG ESKPRES KARGO olarak sizlere ve işletmenize tüm lojistik süreçlerinde destek olmak için her zaman yanınızdayız.
 

Haberler
VNG EKSPRES KARGO YÖNETİM KURULU BAŞKANI HALİL ATAOĞULLARI
''Türkiye Karayolu Taşıma Faaliyetinde Bulunan Tır, Kamyon, Kamyonet Grubunda Ki Yük Taşıyan Araçlarımızın Plaka Değeri Olmalı Tescillenmeli. Memurluktan Emekli Olan ve Meslek Grubundan İhraç Edilen Kişilerin Lojistik Sektörüne Katılmalarını Önlemeliyiz.``
VNG EKSPRES KARGO Olarak Türkiye Geneli Tedarik Zincirimizi 2023-2024 Geçiş Yılında 1692 Kişilik Uzman Yönetici`den 1869 Kişi Uzman Yönetici Sayımızı Yükselttik. Bunun Yanında Aktarma Merkezlerimiz Ve Lojistik Operasyon Merkezlerimiz Maraton Seviyesini 3 üncü Dereceden 4,8 Dereceye Ulaştırmıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Lojistik Sistematiği Coğrafi Konumu İle Birlikte Karayolu, Denizyolu, Havayolu Adeta Dünya da 1 inci sırada yer almıştır. İhracat Ve İthalat Türkiye`den Başlangıç Sağlayarak Avrupa VE Orta Asya Olmak Üzere Ciddi Bir Rol Üstlenmektedir. Tüm Taşıyıcı Meslektaşlarımızın Bu Bilinçle Hareket Etmelerini Yarınlarının Çok Kıymetli Ve Verimli Olacağını Bildirmek İsterim.
© Copyright Vng Ekspress Kargo 2016 - 2023. All right reserved.